Oprawa LGD-FLAT-4TR-S605-25W Warm3000 BK
Informacje
Lampa wisząca. Moc 25 W, św. strumień 2078 lm, 83 lm/W, ciepły 3000K, CRI>90, kąt 100°, napięcie zasilania 230 V. Czarna obudowa aluminiowa, materiał klosza PC, stopień ochrony IP20. Rozmiar: długość 605 mm, szerokość 34 mm, wysokość 50 mm. Montaż na szynie 3-fazowy. Sterownik 16-40V, 700mA, tętnienie <1%.
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc (całkowita) | 25 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 2078 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 100° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 605x34x50 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
