Oprawa KT-CANNA-L1200-1W Warm3000 DG
Dane techniczne
| seria | ALT RAY |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 24V |
| moc (całkowita) | 24 W |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| kolor oprawy | czarny |
| kształt oprawy | okrągła |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
