Oprawa DL-BL125-9W 4000K WH
Informacje
Cienki okrągły panel LED DL-BL125-9W Day White o mocy 9 W o białej barwie światła dziennego (4000 K) i poziomie oddawania barw CRI>80 zapewniający wysokiej jakości oświetlenie. Lakoniczna aluminiowa obudowa o średnicy 125 mm z matowym dyfuzorem będzie harmonijnie wyglądać w każdym wnętrzu. Oprawa z super jasnymi diodami LED, strumieniem świetlnym 630-720 lm i szerokim kątem świecenia 100° zapewnia równomierne oświetlenie bez migotania i widoczność punktów LED. Wygodne mocowania i minimalna grubość pozwalają na osadzenie panelu w sufitach podwieszanych i gipsowo-kartonowych za pomocą sprężyn w otworze montażowym o średnicy 110 mm. W komplecie z panelem znajduje się zasilacz, który umożliwia bezpieczne i szybkie podłączenie lampy bezpośrednio do sieci 230 V. Dodatkowe akcesoria dokupowane są osobno. Idealny do oświetlenia podstawowego w obszarach mieszkalnych, biurowych, handlowych i innych.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| seria | DL |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 4000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 9 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 80 |
| strumień świetlny (całkowity) | 720 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 100° |
| kolor oprawy | biały |
| stopień ochrony IP | IP40 |
| wymiary | fi 125x22mm |
| masa | 0.30 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
