Oprawa DL-172x172M-15W 4000K WH
Dane techniczne
| seria | DL |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 4000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 15 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 80 |
| strumień świetlny (całkowity) | 1200 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 120° |
| kolor oprawy | biały |
| stopień ochrony IP | IP40 |
| wymiary | 172x172x13mm |
| masa | 0.65 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
