Kontroler PXM PX254 DMX-512 LED 3x6A
Informacje
Driver PX254 jest przeznaczony do napięciowego sterowania diodami LED. Jest to udoskonalony następca drivera PX139. Wbudowany odbiornik DMX umożliwia wysterowanie 3 kanałów (R, G, B) za pomocą protokołu DMX-512. Szeroki zakres napięcia zasilającego i wysoka obciążalność prądowa wyjść (6A) umożliwiają wysterowanie dużych ilości diod LED. Oprócz zwiększenia obciążalności wyjść w urządzeniu zastosowano zabezpieczenie prądowe w postaci bezpieczników, które mogą być wymieniane przez użytkownika.
PX254 może być zarówno sterowany sygnałem DMX, jak i działać samodzielnie. W takim przypadku użytkownik ma do dyspozycji w pełni programowalna scenę i 18 fabrycznie zaprogramowanych sekwencji, dla których może dodatkowo dowolnie zmieniać prędkość odtwarzania i płynność zmiany kroków. Dzięki zastosowaniu 16-bitowej rozdzielczości sterowanie parametrami poszczególnych kanałów jest całkowicie płynne. Dodatkowo driver został wyposażony w 7-bajtowy tryb sterowania, umożliwiający przy pomocy sygnału DMX-512 wybór takich parametrów jak: program, prędkość, jasność oraz płynność.
Driver został zamknięty w nowej, niższej i bardziej stabilnej obudowie.
Nowe śrubowe złącza o wysokiej jakości zapewniają pewny kontakt podłączanych przewodów.
Drivery od numeru seryjnego 14330006 posiadają podniesioną obciążalność wyjść do 6A.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| zastosowanie | sterowanie: RGB |
| kanały IN/OUT | DMX 0/512 |
| napięcie wejściowe | 12V - 24V |
| pobór prądu | 70mA (12V) / 40mA (24V) |
| długość | 60 mm |
| szerokość | 70 mm |
| wysokość | 86 mm |
| masa | 0.15 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
