Kontroler LED RGB 12-24V 12A
Informacje
FUT037M to odświeżona wersja popularnego kontrolera FUT037. Kontroler LED został rozbudowany o zaawansowaną funkcję przekazywania i synchronizacji sygnału, co przy zachowaniu 30m odstępów pomiędzy kolejnymi urządzeniami, pozwala uzyskać nieskończony zasięg. Parametry pracy kontrolera synchronizują się automatycznie z innymi produktami znajdującymi się w grupie, pozwala to na uzyskanie identycznego efektu oświetlenia nawet wtedy kiedy produkty zostaną uruchomione w innym czasie. Moc kontrolera została zwiększona do 12A (144W przy instalacji 12V i 288W przy instalacji 24V). Wbudowaną dioda sygnalizacyjna, pozwala na szybką diagnozę oraz przypisanie kontrolera do pilota bez podłączania taśmy LED.
Dane techniczne
| zastosowanie | sterowanie: RGB |
| kanały IN/OUT | 3 (R/G/B) / sygnał radiowy |
| napięcie wejściowe | 12V - 24V |
| pobór prądu | 12A |
| długość | 119 mm |
| szerokość | 37.5 mm |
| wysokość | 22 mm |
| masa | 0.15 kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
