Lamp MAG-FLAT-45-L405-12W Warm3000 WH 24V
Description
Luminaire for magnetic tracks 45 mm wide, 12 W. Glow color WARM 3000K, luminous flux 1200lm, angle 100 °, CRI> 90. Rectangular case, metal, white, IP20. Dimensions LxWxH 404x35x43 mm. Input voltage DC24V, power 12 W. The DC24V / AC230V driver is supplied separately. Dimmable only from 026407, 027633.
Technical data
| finish color | white |
| light color | white |
| color temperature | 3000K |
| input voltage | 24V |
| power (max) | 12 W |
| CRI / Ra index | > 90 |
| lumen output (total) | 1200 lm |
| angle of light distribution | 100 ° |
| ingress protection (IP) | IP20 |
| finish material | metal |
| dimensions | 404x35x43 mm |
| warranty | 3 years |
