Zasilacz 24V 500W 21A IP20
Informacje
Zasilacz modułowy Mean Well RSP-500-24 | 24V 21A 500W
Zasilacz modułowy RSP-500-24 to profesjonalny komponent stałonapięciowy z aktywną funkcją PFC i możliwością pracy równoległej. Zasilacz Mean Well RSP-500-24 dysponuje mocą 500W i został przeznaczony do zasilania urządzeń wymagających prądu o stabilizowanym napięciu 24V DC. Nasze urządzenie doskonale współpracuje ze wszystkimi produktami wykonanymi w technologii LED, ale również świetnie sprawdza się do pracy z systemami alarmowymi, czy automatyki domowej. Wyposażony w metalową, modułową obudowę jest wytrzymały i świetnie sprawdzi się w przypadku każdej instalacji wewnętrznej. Wysoką jakość produktu potwierdza aż 3-letnia gwarancja producenta.
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 500 W |
| prąd wyjściowy | 21A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 85V - 264V |
| sprawność | 89% |
| temperatura pracy | -30°C ~ +70°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 41 x 230 x 127 mm |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
