Zasilacz 24V 480W 20A IP20 DIN
Informacje
Charakterystyka
- Bezpośrednio do montażu na szynie din
- Zamknięta konstrukcja, połączenia śrubowe zabezpieczone przed dotykiem
- Wejście uniwersalne
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem przez ogranicznik prądu, auto-recovery
- Zabezpieczenie przed zwarciem, przeciążeniem, przepięciem
- Wskaźnik LED dla DC OK
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 480 W |
| prąd wyjściowy | 20A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 90V - 264V |
| sprawność | 93% |
| temperatura pracy | -20°C ~ +70°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 86 x 126 x 129 mm |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
