Zasilacz 24V 36W 1.5A IP67
Informacje
- Uniwersalne wejście AC
- Stałe napięcie
- Wejście i wyjście 2-Wire
- Zgodne z RoHS-2
- Atest CE
- 2-letnia gwarancja
- Klasa wodoodporności: IP67
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 36 W |
| prąd wyjściowy | 1.5A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 90V - 264V |
| sprawność | 85% |
| temperatura pracy | -30°C ~ +75°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| materiał obudowy | plastik |
| wymiary | 148 x 40 x 30 mm |
| okres gwarancji | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
