Zasilacz 24V 35W 1.5A IP20
Informacje
Mean Well LRS to jednowyjściowe zasilacze impulsowe które są bezpośrednimi następcami popularnej serii RS. Urządzenia mogą pracować w warunkach przemysłowych, co potwierdzają przyznane certyfikaty i spełnione normy bezpieczeństwa. Seria LRS cechuje się niskoprofilową obudową 1U, wysoką sprawnością oraz niewielkim poborem mocy w spoczynku.
Urządzenia występują w różnych konfiguracjach mocy (35W, 50W, 75W, 100W, 150W) oraz napięć (5V, 12V, 15V, 24V, 36V, 48V). Zasilacze można stosować w szeroko pojętej automatyce przemysłowej, w domu, w instalacjach niskonapięciowych itp.
Najważniejsze cechy zasilacza:
- Niskoprofilowa obudowa do instalacji 1U
- Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
- Wbudowana dioda sygnalizacyjna
- Pobór mocy bez obciążenia tylko 0.2W
- Sprawność do 91%
- Odporność na przeciążenia 5G
- 3 letnia gwarancja
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 35 W |
| prąd wyjściowy | 1.5A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 85V - 264V |
| sprawność | 88% |
| temperatura pracy | -30°C ~ +70°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 82 x 30 x 99 mm |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
