Zasilacz 24V 100W 4A IP67
Informacje
- napięcie zasilania: 90-264VAC
- szczelna plastikowa obudowa zgodna z normą IP67
- stałe napięcie wyjściowe niezależnie od obciążenia
- zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
- odporność na przepięcia 300VAC przez 5 sekund
- izolacja klasy II
- chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
- temperatura pracy -25~+70°C
- zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
- niskie koszty,
- wysoka niezawodność
- 2 lata gwarancji
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 100 W |
| prąd wyjściowy | 4A |
| napięcie wyjściowe | 24V |
| napięcie wejściowe | 90V - 264V |
| sprawność | 88% |
| temperatura pracy | -25°C ~ +70°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| materiał obudowy | plastik |
| wymiary | 190 x 52 x 37 mm |
| okres gwarancji | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
