Zasilacz 12V 36W 3A IP67
Informacje
- napięcie zasilania: 90-132VAC(LPL),180-264VAC(LPH), 90-264VAC(LPV)
- szczelna plastikowa obudowa zgodna z normą IP67
- stałe napięcie wyjściowe niezależnie od obciążenia
- zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
- zabezpieczenie termiczne w modelach LPL i LPH
- odporność na przepięcia 300VAC przez 5 sekund
- izolacja klasy II
- chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
- temperatura pracy -25~+70°C(LPV, LPH, LPV-100/150), -30~+70°C (LPV-20), -30~+75°C(LPV-35), -30~+60°C(LPV-60)
- zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
- niskie koszty, wysoka niezawodność
- 2 lata gwarancji
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 36 W |
| prąd wyjściowy | 3A |
| napięcie wyjściowe | 12V |
| napięcie wejściowe | 90V - 264V |
| sprawność | 84% |
| temperatura pracy | -30°C ~ +70°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| materiał obudowy | plastik |
| wymiary | 148 x 40 x 30 mm |
| okres gwarancji | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
