Zasilacz 12V 100W 5A IP67
Informacje
Zasilacz stałonapięciowy m.in. o parametrach:
Napięcie: 12V;
Prąd wyj: 8.3A;
Moc: 99.6W;
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 190 x 52 x 37mm
Parametry wejścia:
Napięcie: 90 - 264Vac
Częstotliwość: 47-63Hz
Zasilacz stałonapięciowy m.in. o cechach:
• Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego;
• Zabezpieczenia: zwarciowe / nadprądowe / nadnapięciowe;
• Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza;
• Klasa szczelności IP67 - zasilacz jest przystosowany do użytkowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. Należy unikać ekspozycji na bezpośrednie działanie promieni słonecznych oraz zanurzenia dłuższego niż 30min.;
• Certyfikat TUV;
• II klasa ochronności.
Dane techniczne
| typ napięcia | stałonapięciowe |
| moc wyjściowa | 100 W |
| prąd wyjściowy | 8.3A |
| napięcie wyjściowe | 12V |
| napięcie wejściowe | 90V - 264V |
| sprawność | 92% |
| temperatura pracy | -30°C ~ +70°C |
| sterowanie | ON / OFF |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| materiał obudowy | matal |
| wymiary | 190 x 52 x 37mm |
| okres gwarancji | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
