Taśma 5m MINI-120-24V RGB 600 LED 22.4 W/m
Informacje
Wielokolorowa taśma LUX, mini diody LED RGB smd 3535, 120 szt./m (600 szt. Na 5m), biała tablica 12 mm, taśma klejąca 3M. Wielokolorowy R / G / B. Zasilanie 24V, moc 22,4 W / m (112 W przy 5 m), kąt 120 °. Wymiary 5000х12х3,1 mm. Min. Cięcie 50 mm, 6 diod LED. Cena za 1 m.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | RGB |
| temperatura barwowa | nd. (RGB) |
| napięcie zasilania | 24V |
| typ LED | SMD 3535 |
| ilość LED (1m) | 120 |
| ilość LED (całkowita) | 600 |
| strumień świetlny (1m) | zmienny (RGB) |
| moc (1m) | 22.4 W/m |
| moc (całkowita) | 112 W |
| natężenie prądu | 4.5A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 50 mm |
| szerokość | 12 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 3.1 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.20 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
