Taśma 5m 24V RGBW-MIX 300 LED 20 W/m
Informacje
Taśma elastyczna LUX, diody LED SMD 5060 RGBW 5 w 1, 60 szt./m (300 szt. Na 5 m), biała tablica 12 mm, taśma klejąca 3M. Kolor RGB + ciepły 2300 K + biały zimny 6500 K. Zasilanie 24V, moc 20 W / m (100 W przy 5 m), kąt 120 °. Wymiary 5000x12x2,1 mm. Min. Długość 100 mm, 6 sztuk diod LED. Pakiet 5 m. Cena za 1 m. Zalecany montaż na profilu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | RGBW |
| temperatura barwowa | 2700K / 6500K |
| napięcie zasilania | 24V |
| wskaźnik CRI / Ra | > 85 |
| typ LED | SMD 5060 |
| ilość LED (1m) | 60 |
| ilość LED (całkowita) | 300 |
| strumień świetlny (1m) | 1100 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 5500 lm |
| moc (1m) | 20 W/m |
| moc (całkowita) | 100 W |
| natężenie prądu | 4.2A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 100 mm |
| szerokość | 12 mm |
| długość | 5000 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.18 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
