Taśma 5m 24V 2700K 300 LED 4,8 W/m
Informacje
Taśma LED (rolka montażowa 50 m) RT-A60, otwarta. Diody LED 3528, 60 szt/m (3000 szt na 50 m), tablica biała szer. 8 mm, taśma 3M. Kolor biały ciepły 2700K, oddawanie CRI>85, kąt 120°. Zasilanie 24V, moc 4,8 W/m (240 W przy 50 m). Wymiary 50000x8x1,8 mm. Min. przekrój 100 mm, 6 diod LED. Cena za 1 m. Cięcie przed podłączeniem. Maks. długość przyłącza 5 m.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | ciepła biała |
| temperatura barwowa | 2700K |
| napięcie zasilania | 24V |
| wskaźnik CRI / Ra | 85 |
| typ LED | SMD 2835 |
| ilość LED (1m) | 60 |
| ilość LED (całkowita) | 300 |
| strumień świetlny (1m) | 410 lm/m |
| moc (1m) | 2.9 W/m |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| szerokość | 5 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
