Taśma 5m 24V 2700-6500K CCT 600 LED 23 W/m
Informacje
2-kanałowa taśma LUX o zmiennej temperaturze barwowej, diody smd 2835, 120 szt / m (600 szt na 5 m), biała tablica 10 mm, taśma klejąca 3M. Dwa kolory biały zimny 6500K + biały ciepły 2700K. Kąt 120 °, CRI> 94. Zasilanie 24V, moc 23 W / m (115 W przy 5 m). Wymiary 5000x10x1,8 mm. Min. Cięcie 100 mm, 12 diod LED. Cena za 1 m.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 2700K / 6000K |
| napięcie zasilania | 24V |
| wskaźnik CRI / Ra | > 94 |
| typ LED | SMD 2835 |
| ilość LED (1m) | 120 |
| ilość LED (całkowita) | 600 |
| strumień świetlny (1m) | 1632 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 8160 lm |
| moc (1m) | 23 W/m |
| moc (całkowita) | 115 W |
| natężenie prądu | 4.5A |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 100 mm |
| szerokość | 10 mm |
| długość | 5000 mm |
| wysokość | 1.8 mm |
| typ opakowania | szpula |
| masa | 0.15 kg |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
