Taśma 10m 24V 3000K 60 LED/m 4,8 W/m IP65
Informacje
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| barwa światła | ciepła biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 24V |
| wskaźnik CRI / Ra | >80 |
| typ LED | SMD 2835 |
| ilość LED (1m) | 60 |
| ilość LED (całkowita) | 600 |
| strumień świetlny (1m) | 480 lm/m |
| strumień świetlny (całkowity) | 4800 |
| moc (1m) | 4.8 W/m |
| moc (całkowita) | 48 |
| natężenie prądu | 2 |
| stopień ochrony IP | IP65 |
| kierunek świecenia | na wprost |
| długość segmentu cięcia | 100 |
| szerokość | 8 mm |
| długość | 10000 |
| wysokość | 1,7 |
| typ opakowania | Foliopak |
| masa | 0,2 |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
