Oprawa magn ORIENT SPOT R35 6W 4000K BK
Informacje
Lampa na tory magnetyczne MAG-ORIENT o szerokości 26 mm. Moc 6 W, św. strumień 555lm, 92lm/W, światło dzienne 4000K, CRI>90, kąt 24°, napięcie zasilania 48V. Długość modułu emitującego światło wynosi 85 mm. Montaż na szynie MAG-ORIENT. Tętnienie <1%.Oprawa magnetyczna ORIENT SPOT R35 6W 4000K BK to nowoczesna , funkcjonalna ,energooszczędna i niezawodna oprawa oświetleniowa, która doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Lampa jest wykonana z wysokiej jakości aluminium i posiada magnetyczny system mocowania, który umożliwia łatwą zmianę kierunku światła. Oprawa ma moc 6W i emituje neutralne białe światło o temperaturze barwowej 4000K. Oprawa jest kompatybilna z systemem szynowym ORIENT SPOT, który pozwala na tworzenie dowolnych konfiguracji oświetlenia. Oprawa magnetyczna ORIENT SPOT R35 6W 4000K BK to idealne rozwiązanie technologii LED. dla osób ceniących sobie elegancję i funkcjonalność.
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Napięcie zasilania | 48V |
| Moc (całkowita) | 6 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 555 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 24° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 116x35x132 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
