Oprawa magn ORIENT LASER L465 16W 4000K BK
Informacje
Lampa na tory magnetyczne MAG-ORIENT o szerokości 26 mm. Moc 16 W, św. strumień 650 lm, 41 lm/W, światło dzienne 4000K, CRI>90, kąt 24°, napięcie zasilania 48 V. Czarna prostokątna obudowa wykonana z metalu, ekran z poliwęglanu, stopień ochrony IP20. Rozmiar: długość 462 mm, szerokość 22 mm, wysokość 42 mm. Montaż na szynie MAG-ORIENT. Tętnienie <1%Oprawa magnetyczna ORIENT LASER L465 16W 4000K BK to nowoczesna ,funkcjonalna energooszczędna i niezawodna oprawa oświetleniowa, która idealnie nadaje się do zastosowania w biurach, sklepach, salonach czy galeriach. Lampa ma magnetyczny system mocowania, który umożliwia łatwą instalację i zmianę kierunku światła. Oprawa jest wykonana z wysokiej jakości aluminium i ma czarny kolor. Oprawa ma moc 16W i emituje światło o barwie 4000K, czyli neutralnej bieli. Oprawa ma kształt prostokąta i ma wymiary 465 x 22 x 42 mm. Oprawa jest zgodna z normami CE technologii LED.
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Napięcie zasilania | 48V |
| Moc (całkowita) | 16 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 930 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 24° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 462x22x42 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
