Oprawa magn ORIENT LASER FOLD S195 6W 3000 BK DALI
Informacje
Lampa do torów magnetycznych MAG-ORIENT o szerokości 26 mm ze sterowaniem DALI. Moc 6 W, św. strumień 250 lm, 42 lm/W, ciepły 3000K, CRI>90, kąt 30°, napięcie zasilania 48 V. Czarna prostokątna obudowa metalowa, ekran z poliwęglanu, stopień ochrony IP20. Rozmiar: długość 195 mm, szerokość 23 mm, wysokość 107 mm. Montaż na szynie MAG-ORIENT. Tętnienie <1%.Oprawa magnetyczna ORIENT LASER FOLD S195 6W 3000 BK DALI to energooszczędna, niezawodna, nowoczesna i funkcjonalna oprawa oświetleniowa, która pozwala na regulację kąta padania światła. Lampa jest wykonana z aluminium i posiada czarny kolor. Oprawa jest zasilana napięciem stałym 24V i sterowana protokołem DALI. Oprawa ma moc 6W i emituje światło o barwie 3000K, co zapewnia przyjemną atmosferę w pomieszczeniu. Oprawa jest łatwa w montażu dzięki systemowi magnetycznemu, który umożliwia przymocowanie jej do dowolnej metalowej powierzchni. Oprawa jest idealna do oświetlenia biur, sklepów, galerii, hoteli i innych miejsc, gdzie wymagana jest wysoka jakość i elastyczność oświetlenia.
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Napięcie zasilania | 48V |
| Moc (całkowita) | 6 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 250 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 30 ° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 195x23x107 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
