Oprawa magn ORIENT FLAT L235 8W 3000K BK DALI
Informacje
Lampa do torów magnetycznych MAG-ORIENT o szerokości 26 mm ze sterowaniem DALI. Moc 8 W, św. strumień 440 lm, 55 lm/W, ciepły 3000K, CRI>90, kąt 80°, napięcie zasilania 48 V. Czarna prostokątna obudowa metalowa, ekran z poliwęglanu, stopień ochrony IP20. Rozmiar: długość 235 mm, szerokość 22 mm, wysokość 42 mm. Montaż na szynie MAG-ORIENT. Tętnienie <1%. Oprawa magnetyczna FLAT L235 8W 3000K BK DALI to nowoczesna i elegancka oprawa oświetleniowa, która idealnie pasuje do wnętrz biurowych, hotelowych lub domowych. Oprawa jest wykonana z wysokiej jakości aluminium i posiada magnetyczny system montażu, który umożliwia łatwą instalację i wymianę. Oprawa emituje ciepłe białe światło o temperaturze barwowej 3000K i jest mocy 8W. Oprawa jest kompatybilna z systemem DALI, który pozwala na zdalne sterowanie i regulację natężenia światła. Oprawa magnetyczna FLAT L235 8W 3000K BK DALI to doskonały wybór dla osób ceniących sobie nowoczesny design i funkcjonalność.
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Napięcie zasilania | 48V |
| Moc (całkowita) | 8 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 380 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 80 ° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 236x22x43 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
