Oprawa magn ORIENT FLAT FOLD S230 12W 4000 BK
Informacje
Oprawa do torów magnetycznych MAG-ORIENT o szerokości 26 mm. Moc 12 W, śr. strumień 760 lm, 64 lm/W, dzienna 4000K, CRI>90, kąt 80°, napięcie zasilania 48 V. Czarna prostokątna metalowa obudowa, ekran z poliwęglanu, stopień ochrony IP20. Rozmiar: długość 231 mm, szerokość 23 mm, wysokość 107 mm. Edycja na ścieżce MAG-ORIENT. Tętnienie <1%.Oprawa magnetyczna ORIENT FLAT FOLD S230 12W 4000 BK to energooszczędna, niezawodna, nowoczesna i elegancka oprawa oświetleniowa, która doskonale pasuje do każdego wnętrza. Oprawa jest wykonana z wysokiej jakości aluminium i posiada magnetyczny system montażu, który umożliwia łatwą zmianę kąta padania światła. Oprawa emituje jasne i naturalne światło o barwie 4000K, które nie męczy oczu i zapewnia komfortową atmosferę. Oprawa ma niski pobór mocy (12W) i długi czas pracy (50 000 godzin). Oprawa jest dostępna w kolorze czarnym i ma gwarancję producenta na 2 lata.
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Napięcie zasilania | 48V |
| Moc (całkowita) | 12 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 760 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 80 ° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 231x23x107 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
