Oprawa SP-VINCI-S900x55-10W 3000K BK
Informacje
Dekoracyjna, obrotowa lampa ścienna. Moc 10 W, śr. przepływ 370 lm, 37 lm/W, ciepło 3000K, CRI>80, kąt 110 °, napięcie zasilania 230 V. Czarna obudowa aluminiowa, ekran z poliwęglanu, stopień ochrony IP20. Rozmiar: długość 900 mm, szerokość 55 mm, wysokość 102 mm. Instalacja faktury. Sterownik 5-12V, 700mA, tętnienie <0,5%. Sterownik 5-12V, 700mA, tętnienie <0,5%. Możliwość obrócenia emitera światła o 355 stopni.
Dane techniczne
| seria | VINCI |
| barwa światła | ciepłe |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 10 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 80 |
| strumień świetlny (całkowity) | 370 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 110 ° |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| kolor oprawy | czarny |
| kształt oprawy | okrągła |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 900x55x102 mm |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
