Oprawa ORIENT BUILT TRIMLESS TC S38x67 5W 3000K
Informacje
Dane techniczne
| seria | ORIENT |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 230 V |
| moc (całkowita) | 5 W |
| wskaźnik CRI / Ra | 95 |
| strumień świetlny (całkowity) | 375 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 30 ° |
| kolor oprawy | biały |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| wymiary | 67x38x53 mm |
| okres gwarancji | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
