Oprawa MAG-FLEX-SPOT-R35-6W 3000K BK
Informacje
Oprawa do torów magnetycznych MAG-FLEX. Moc 6 W, św. strumień 555lm, 92 lm/W, ciepły 3000K, CRI>90, kąt 24°, napięcie zasilania 48 V. Czarna metalowa obudowa, stopień ochrony IP20. Wymiary DxSxW 116x35x132 mm. Długość modułu emitującego światło wynosi 85 mm. Montaż na szynie MAG-FLEX.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Napięcie zasilania | 48V |
| Moc (całkowita) | 6 W |
| Strumień świetlny (całkowity) | 555 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 24° |
| Wskaźnik CRI / Ra | >90 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 116x35x132 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
