Oprawa LGD-Wall-Vario-J2R-12W 3000K BR
Informacje
Oświetlenie uliczne LED do ścian, zmienny kąt świecenia 0°-80°, świecenie góra-dół z 2 stron. Kolor WARM WHITE 3000K, 2x6W diody CREE (750 lm). Wodoodporna obudowa IP54 - terakota aluminium, odporny na wstrząsy ekran PC. Zasilanie 230 V, moc 12 W. Wymiary WxSxG -138x104x129 mm.
Dane techniczne
| seria | WALL VARIO |
| barwa światła | ciepłe |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 12 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 80 |
| strumień świetlny (całkowity) | 750 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 80 ° |
| stopień ochrony IP | IP54 |
| kolor oprawy | ciemny brąz |
| kształt oprawy | okrągła |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 129x104x138 mm |
| masa | 1,1 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
