Oprawa LGD-Wall-Orb-4B-8W Ciepły Biały
Informacje
Zewnętrzna oprawa ścienna LED, 4 szerokie strumienie 92°. Barwa WARM WHITE 3000K, diody CREE 4x2W (421 lm). Wodoodporna obudowa IP54 - czarne aluminium, ekran ze szkła hartowanego. Zasilanie 230 V, moc 8 W. Wymiary DxSxW 100x94x100 mm.
Dane techniczne
| seria | WALL ORB |
| barwa światła | ciepłe |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 8 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 80 |
| strumień świetlny (całkowity) | 421 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 92 ° |
| stopień ochrony IP | IP65 |
| kolor oprawy | czarny |
| kształt oprawy | okrągła |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 100x94x100 mm |
| masa | 1,2 |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
