Oprawa LGD-Wall-Delta-1B-12W Ciepły Biały
Informacje
Oprawa LED do zewnętrznego oświetlenia ściennego. Kolor CIEPŁY BIAŁY 3000K, 550Lm, kąt 70 °, diody smd 2835. Wodoodporna obudowa IP54 - czarne aluminium + stal, odporny na wstrząsy ekran PC (plastik). Zasilanie 220 V, moc 12 W. Wymiary DxSxW -242x110x170 mm.
Dane techniczne
| seria | WALL DELTA |
| barwa światła | ciepłe |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 12 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 80 |
| strumień świetlny (całkowity) | 550 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 70 ° |
| stopień ochrony IP | IP65 |
| kolor oprawy | czarny |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 242x170x110 mm |
| masa | 1,3kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
