Oprawa LGD MONA 4TR R100 12W 3000K
Informacje
Lampa podwieszana składana, 12 W. kolor światła WARM 3000K, strumień świetlny 770lm, CRI>90, kąt świecenia 24°, kąt obrotu 355°, kąt pochylenia 90°. Obudowa jest okrągła, metalowa, kolor czarny, IP40. Rozmiar DxH Ø100x105 mm. Zasilanie AC 220-240V, 12W, wbudowany sterownik (DC 300mA, 25-42V).
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc (całkowita) | 12 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 770 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 24° |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | Ø100x105 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
