Oprawa LGD-LOFT-TRACK-4TR-S170-20W Warm3000 BK
Informacje
Lampa wisząca, 20 W. Barwa WARM 3000K, strumień światła 950-1050lm, CRI(Ra)>90, kąt 24°. Kąt pochylenia 45°. Obudowa jest prostokątna, z czarnego aluminium, IP40. Rozmiar dł. x wys. x szer. 170x130x36 mm. Zasilanie AC 220-240V, 20W, wbudowany sterownik (DC600mA 25-33V).
Dane techniczne
| Kolor wykończenia | czarny |
| Barwa światła | biała |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc (całkowita) | 20 W |
| Wskaźnik CRI / Ra | > 90 |
| Strumień świetlny (całkowity) | 1050 lm |
| Kąt rozsyłu światłości | 24° |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Materiał obudowy | metal |
| Wymiary | 170x130x36 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
