Oprawa KT-AQUA-COLOR-R85-9W RGB CH
Informacje
Kwadratowa oprawa wpuszczana LED do ścian, schodów, 3W. Barwa WARM 3000K, strumień świetlny 121lm, kąt 30°, CRI>80. Wodoodporna obudowa IP65, białe aluminium. Zasilanie AC230V, moc 3 W. Wymiary DxSxW 70x70x97 mm (część osadzona Ø62x95 mm).
Dane techniczne
| seria | GAP |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 230V |
| moc (całkowita) | 3 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 80 |
| strumień świetlny (całkowity) | 121 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 30° |
| stopień ochrony IP | IP65 |
| kolor oprawy | biały |
| kształt oprawy | okrągła |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 70x70x97mm |
| masa | 0.37 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
| certyfikat zgodności | TC RU C-CN.AB72.B.01920 |
| certyfikat CE | BSTXD200813899005EC |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
