Oprawa ART-LUMILINE-3351-1000-24W 3000K CH
Informacje
Oprawa uszczelniona do zastosowania w posadzce lub gruncie. Moc 24 W, strumień świetlny 1050 lm, barwa CIEPŁA 3000K. CRI(Ra)>80, kąt 120°. Prostokątna, wodoodporna obudowa IP67, srebrne aluminium. Ekran z PMMA. Wytrzymuje obciążenie 300 kg. Zasilanie DC24V, 24W. Rozmiar DxSxW 1000x38x51 mm. Montaż w otworze DxSxW 1000x33,2x51 mm. Dozwolona jest regulacja strumienia świetlnego PWM.
Dane techniczne
| seria | ART LUMLINE |
| barwa światła | biała |
| temperatura barwowa | 3000K |
| napięcie zasilania | 24V |
| moc (całkowita) | 24 W |
| wskaźnik CRI / Ra | > 80 |
| strumień świetlny (całkowity) | 1050 lm |
| kąt rozsyłu światłości | 120° |
| stopień ochrony IP | IP67 |
| kolor oprawy | chrom |
| kształt oprawy | prostokątna |
| materiał obudowy | metal |
| wymiary | 1000x38x51mm |
| masa | 1.75 kg |
| okres gwarancji | 3 lata |
| certyfikat zgodności | TC RU C-CN.AB72.B.01920 |
| certyfikat CE | 200813899001EC-R1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Certyfikaty i ostrzeżenia bezpieczeństwa:
- Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Producent / Importer:
ADD sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 ( Defabryka )
01-796 Warszawa, Polska
NIP: 5342614788
BDO: 000395253
t: +48 660 099 951
m: adam.ducek@addsupplier.com
Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Waluty
