Lamp MAG-FLAT-FOLD-45-S1005-30W Day4000 BK 24V
Description
Swivel lamp for magnetic tracks 45 mm wide, 30 W. Glow color DAY 4000K, luminous flux 3250lm, angle 100 °, CRI> 90. Rectangular case, metal, black color, IP20. Dimensions LxWxH 1004x35x92.5 mm. Input voltage DC24V, power 30W. The DC24V / AC230V driver is supplied separately. Dimmable only from 026407, 027633.
Technical data
| finish color | black |
| light color | white |
| color temperature | 4000K |
| input voltage | 24V |
| power (max) | 30 W |
| CRI / Ra index | > 90 |
| lumen output (total) | 3250 lm |
| angle of light distribution | 100 ° |
| ingress protection (IP) | IP20 |
| finish material | metal |
| dimensions | 1004x35x92,5 mm |
| warranty | 3 years |
